Skutery

parallax background

Posiadamy skutery dla każdego miłośnika pojazdów jednośladowych.
W stałej ofercie posiadamy ponad 60 modeli różnych marek skuterów i maxi-skuterów w pojemnościach
od 50 cm³ do 600 cm³.
Klasyczne, kultowe skutery Vespa i Piaggio, niezawodne skutery Kymco i Sym oraz w dobrej cenie skutery Keeway.


Kymco Kwang Yang Motor Company

Każdy model marki Kymco przed wprowadzeniem na rynek przechodzi wielomiesięczny test wytrzymałościowy mający na celu wyeliminowanie wszystkich wad. Kymco dysponuje specjalnym laboratorium wyposażonym w najnowsze urządzenia oraz własny tor testowy. Szczególna uwaga zwracana jest na działanie hamulców zawieszenia oraz prawidłową trakcje. Daje to pewność że użytkownik dojedzie swoim pojazdem bezpiecznie do celu. Skuter i quad składa się kilkuset części których jakość ma bezpośredni wpływ na trwałość i niezawodność. Kymco ponad 80% podzespołów produkuje we własnych fabrykach. Pozwala to uzyskać wysoką, stabilną jakości podzespołów. Cena pojazdu ściśle związana jest z jakością części użytych do jego montażu. Kooperanci Kymco to między innymi: BANDO – paski, KEI-HIN – gaźniki moduły zapłonowe, BOSCH – układy wtryskowe.

Keewey QIANJIANG Group

KEEWAY jest jednym z największych producentów skuterów i motocykli w Chinach. W roku 1998 QIANJIANG Group stał się właścicielem marki Benelli włoskiego producenta motocykli z ponad 100 letnim doświadczeniem. Marka KEEWAY jest znana w Europie od ponad 17 lat. Keeway obecnie korzysta z zaawansowanej technologii i projektów wykonywanych w centrum rozwojowym Benelli w Pesaro we Włoszech.

Piaggio

Jednym z prekursorów skuteryzmu był model Vespa produkowany w latach 60-tych. To właśnie dzięki PIAGGIO nadal możemy kupić Vespy. Jest to bardzo znana firma mająca swoich dystrybutorów także w Polsce.

parallax background

Sym (skrót pochodzi od Sanyang Motor Company)

SYM to jeden z największych producentów skuterów na świecie. Założona w 1954 roku w Tajpej spółka wyprodukowała do tej pory ponad 16 milionów jednośladów! Motto marki "Wspaniała Technologia i Wspaniałe Życie" towarzyszy im do dziś. To dzięki niemu wkładają tyle pasji w projektowanie skuterów, a klienci zauważają to dzięki coraz to bardziej wyrafinowanym produktom i usługom.

Vespa

Linia włoskich skuterów należącej do firmy Piaggio. W 2006 roku skończyła 60 lat. Są to skutery w stylu retro. Pierwsze modele powstawały według projektu inżyniera Corradino D'Ascanio.

 

Bestsellery w naszej ofercie:

Kymco New Downtown 125i ABS
Kymco New Downtown 350i ABS
Kymco AK550 ABS
Kymco Agility 16+ 50 (4T)
Keeway Hurricane 50
Vespa Primavera 125 ABS EU4
Sym Symphony ST 125i