Motocykle

parallax background

W ofercie posiadamy motocykle 125 ccm na prawo jazdy kat. B oraz o większej pojemności do 800 ccm. U nas znajdziesz wymarzony motocykl szosowy:
naked, sportowy, turystyczny, cruiser, czy chopper oraz off-roadowy: cross, enduro i supermoto.
Polecamy kultowe z tradycją motocykle Benelli, szybkie jak nigdy CF MOTO, niezawodne Kymco oraz w dobrej cenie Keeway.


Benelli

Obecnie Benelli jest częścią grupy Qianjiang (QJ), korporacji produkującej ponad 1,2 miliona jednośladów rocznie. QJ szanując tradycję i pasję która zawsze przyświecała Benelli pragnie kontynuować produkcję we Włoszech.

Kymco Kwang Yang Motor Company

Każdy model marki Kymco przed wprowadzeniem na rynek przechodzi wielomiesięczny test wytrzymałościowy mający na celu wyeliminowanie wszystkich wad. Kymco dysponuje specjalnym laboratorium wyposażonym w najnowsze urządzenia oraz własny tor testowy. Szczególna uwaga zwracana jest na działanie hamulców zawieszenia oraz prawidłową trakcje. Daje to pewność że użytkownik dojedzie swoim pojazdem bezpiecznie do celu. Skuter i quad składa się kilkuset części których jakość ma bezpośredni wpływ na trwałość i niezawodność. Kymco ponad 80% podzespołów produkuje we własnych fabrykach. Pozwala to uzyskać wysoką, stabilną jakości podzespołów. Cena pojazdu ściśle związana jest z jakością części użytych do jego montażu. Kooperanci Kymco to między innymi: BANDO – paski, KEI-HIN – gaźniki moduły zapłonowe, BOSCH – układy wtryskowe.

Keewey QIANJIANG Group

KEEWAY jest jednym z największych producentów skuterów i motocykli w Chinach. W roku 1998 QIANJIANG Group stał się właścicielem marki Benelli włoskiego producenta motocykli z ponad 100 letnim doświadczeniem. Marka KEEWAY jest znana w Europie od ponad 17 lat. Keeway obecnie korzysta z zaawansowanej technologii i projektów wykonywanych w centrum rozwojowym Benelli w Pesaro we Włoszech.

parallax background

CF MOTO

Marka CF MOTO to lider sprzedaży segmentu ATV w Polsce. Najlepszy stosunek ceny do jakości i bardzo duża gama pojazdów to dwa elementy które pozwoliły wyprzedzić konkurencję. 24 miesięczna gwarancja to pewność i bezpieczeństwo podczas eksploatacji pojazdów marki CF MOTO. .

NIU

NIU to wiodąca na świecie firma inteligentnych skuterów elektrycznych, z założycielami firm Baidu, Frog Design, Xiaomi i Huawei, których celem jest globalna zmiana miejskich dojazdów. Od momentu uruchomienia NIU w 2015 roku zanotowano ponad 400 milionów kilometrów przejechanych przez 240 000 skuterów na całym świecie, z ponad 300 punktami sprzedaży w Europie i obietnicą otwarcia w tym roku "sklepów z doświadczeniem" NIU na pięciu europejskich rynkach. NIU nawiązało współpracę z Bosch (silniki), Panasonic i LG (baterie litowe) oraz Vodafone (łączność), aby budować przyszłość miejskiej mobilności zarówno w skuterach serii N, jak i serii M

 

Bestsellery w naszej ofercie:

Benelli leoncino trial 800