Motocykle

parallax background

W ofercie posiadamy motocykle 125 ccm na prawo jazdy kat. B oraz o większej pojemności do 600 ccm. U nas znajdziesz wymarzony motocykl szosowy:
naked, sportowy, turystyczny, cruiser, czy chopper oraz off-roadowy: cross, enduro i supermoto.
Polecamy kultowe z tradycją motocykle Benelli, hiszpańskie Rieju, niezawodne Kymco i Sym oraz w dobrej cenie Keeway.


Benelli

Obecnie Benelli jest częścią grupy Qianjiang (QJ), korporacji produkującej ponad 1,2 miliona jednośladów rocznie. QJ szanując tradycję i pasję która zawsze przyświecała Benelli pragnie kontynuować produkcję we Włoszech.

Kymco Kwang Yang Motor Company

Każdy model marki Kymco przed wprowadzeniem na rynek przechodzi wielomiesięczny test wytrzymałościowy mający na celu wyeliminowanie wszystkich wad. Kymco dysponuje specjalnym laboratorium wyposażonym w najnowsze urządzenia oraz własny tor testowy. Szczególna uwaga zwracana jest na działanie hamulców zawieszenia oraz prawidłową trakcje. Daje to pewność że użytkownik dojedzie swoim pojazdem bezpiecznie do celu. Skuter i quad składa się kilkuset części których jakość ma bezpośredni wpływ na trwałość i niezawodność. Kymco ponad 80% podzespołów produkuje we własnych fabrykach. Pozwala to uzyskać wysoką, stabilną jakości podzespołów. Cena pojazdu ściśle związana jest z jakością części użytych do jego montażu. Kooperanci Kymco to między innymi: BANDO – paski, KEI-HIN – gaźniki moduły zapłonowe, BOSCH – układy wtryskowe.

Keewey QIANJIANG Group

KEEWAY jest jednym z największych producentów skuterów i motocykli w Chinach. W roku 1998 QIANJIANG Group stał się właścicielem marki Benelli włoskiego producenta motocykli z ponad 100 letnim doświadczeniem. Marka KEEWAY jest znana w Europie od ponad 17 lat. Keeway obecnie korzysta z zaawansowanej technologii i projektów wykonywanych w centrum rozwojowym Benelli w Pesaro we Włoszech.

parallax background

Rieju

Rieju to jeden z dwóch największych producentów motocykli w Hiszpanii.. Mało pojemne motocykle o wysokiej jakości, spełniającej największe wymagania, dostarczają dużą moc oraz dobre właściwości.

Sym (skrót pochodzi od Sanyang Motor Company)

SYM to jeden z największych producentów skuterów na świecie. Założona w 1954 roku w Tajpej spółka wyprodukowała do tej pory ponad 16 milionów jednośladów! Motto marki "Wspaniała Technologia i Wspaniałe Życie" towarzyszy im do dziś. To dzięki niemu wkładają tyle pasji w projektowanie skuterów, a klienci zauważają to dzięki coraz to bardziej wyrafinowanym produktom i usługom.

 

Bestsellery w naszej ofercie:

Benelli Leoncino 500