Quady

parallax background

W naszym salonie znajdziesz quada dla siebie.
Jesteś miłośnikiem jazdy terenowej?
A może masz zacięcie sportowe?
Spełnij swoje marzenia, korzystając z naszej oferty quadów przeprawowych oraz sportowych o pojemnościach od 400 do 1000 cm3, dla początkujących jak i zaawansowanych. U nas znajdziesz najlepsze quady w atrakcyjnych cenach. Oferujemy pojazdy różnych marek dla dorosłych, młodzieży i dzieci, gwarantując niezawodność i bezpieczeństwo.


Access Motor

Produkty tajwańskiej firmy Acess Motor stoją na szczycie swojej kategorii. A odznaczają się przede wszystkim jakością wykonania oraz solidnością zastosowanych materiałów. Każdy nowy model przed wprowadzeniem na rynek poddawany jest kilkumiesięcznym rygorystycznym testom, na quadach Access znajdziesz markowe opony, japońskie łożyska oraz koła, gaźniki słynnego japońskiego producenta - Mikuni, a także wiele innych komponentów, które pochodzą z renomowanych firm międzynarodowych.

Arctic Cat

Amerykańska firma ARCTIC CAT jest jednym z największych producentów quadów, side by side-ów i skuterów śnieżnych na świecie. W 2001 r. firma świadoma wagi rynku europejskiego, opatrzyła swe quady homologacją europejską, a następnie Arctic Caty zaczęły się sprzedawać w takim tempie, że Arctic Cat otworzył centralę europejską w Austrii. Obecnie Arctic Cat produkuje 30 modelów czterokołowców i UTV.

CFMOTO

CF MOTO – zajmuje się projektowaniem, produkcją i wprowadzaniem na rynek najbardziej niezawodnych i zaawansowanych technologicznie pojazdów użytkowych typu : quady, motocykle i skutery , łodzie oraz silniki. Firma została założona w 1989 roku, w Chinach i obecnie posiada ugruntowaną pozycję w oparciu o współpracę z 1200 partnerami na całym świecie. Dzięki innowacyjności i zaawansowanym technologiom, CF MOTO jest najszybciej rozwijającą się marką pojazdów typu quad w Europie, jak również w Polsce. Marka oferuje pełną gamę pojazdów z silnikami o pojemności 400-1000 cm3.

parallax background

Kymco Kwang Yang Motor Company

Każdy model marki Kymco przed wprowadzeniem na rynek przechodzi wielomiesięczny test wytrzymałościowy mający na celu wyeliminowanie wszystkich wad. Kymco dysponuje specjalnym laboratorium wyposażonym w najnowsze urządzenia oraz własny tor testowy. Szczególna uwaga zwracana jest na działanie hamulców zawieszenia oraz prawidłową trakcje. Daje to pewność że użytkownik dojedzie swoim pojazdem bezpiecznie do celu. Skuter i quad składa się kilkuset części których jakość ma bezpośredni wpływ na trwałość i niezawodność. Kymco ponad 80% podzespołów produkuje we własnych fabrykach. Pozwala to uzyskać wysoką, stabilną jakości podzespołów. Cena pojazdu ściśle związana jest z jakością części użytych do jego montażu. Kooperanci Kymco to między innymi: BANDO – paski, KEI-HIN – gaźniki moduły zapłonowe, BOSCH – układy wtryskowe.

Linhai od 1971r. specjalizuje się wyłącznie w produkcji kasków motocyklowych.

Koncern Linhai, to silne przemysłowe przedsiębiorstwo, które posiada ponad 60 firm w różnych dziedzinach produkcji, nauki, badań, przemysłu, handlu i finansów. Linhai to także jedno z największych przedsiębiorstw państwowych w Chinach. Jednym z największych kamieni milowych dla spółki było nawiązanie ścisłej współpracy z drugim największym na świecie producentem motocykli - firmą Yamaha, z którą wspólnie wykonali kilka projektów, produkcja motocykli, skuterów, silników oraz generatorów. Od tej pory technologiczne i produkcyjne standardy firmy Linhai osiągnęły poziom światowy.

TGB

Firma TGB jest wiodącym producentem pojazdów silnikowych, spalinowych oraz skrzyń biegów. Produkuje quady użytkowe oraz wysokiej jakości skutery, które sprzedaje za pośrednictwem swoich oficjalnych importerów niemalże na całym świecie. Quady i skutery TGB zyskały reputację dzięki ciekawemu designowi oraz dużej niezawodności przy zachowaniu korzystnej ceny zakupu. Pojazdy tej marki wielokrotnie zdobywały tutuł quada roku w kilku krajach, na przykład we Francji to najlepiej sprzedająca się marka quadów. Firma TGB współpracuje z wieloma wiodącymi producentami pojazdów dwukołowych oraz quadów i produkuje przekładnie oraz inne części zamienne. Obecne firma TGB produkuje skutery, quady, silniki oraz skrzynie biegów, które są eksportowane na cały świat.

 

Bestsellery w naszej ofercie:

CF Moto CFORCE 520
TGB Blade 600i LT IRS 4x4
Kymco MXU 700i IRS EPS
CF Moto CFORCE 850XT terralander 850 EPS
Arctic Cat Alterra TRV 1000i XT EPS