Kaski

parallax background

W naszym salonie znajdziesz bogatą ofertę kasków, szczękowych, integralnych, otwartych oraz enduro/cross najlepszych producentów.
Oferujemy również kaski na skuter, choppera i na rower, kaski motocyklowe dla dzieci i zaprojektowanie specjalnie dla kobiet. 
Ochrona głowy motocyklisty to podstawa dlatego kask motocyklowy to częścią ubioru motocyklisty, która jest wymagana przez prawo, jest najważniejszym elementem dla naszego bezpieczeństwa.


Bell to absolutna klasyka gatunku.

Jak Levi’s wśród jeansów, Adidas wśród butów sportowych, Krwawa Mary wśród drinków. To w laboratoriach Bell został wynaleziony kask typu full face. Zresztą wiele innych rozwiązań, za które cenisz swój garnek, powstało właśnie w Bellu i zostało skopiowanych przez innych producentów.

ScorpionExo to nowy styl w projektowaniu i produkcji sprzętu ochronnego i kasków motocyklowych.

Kaski ScorpionExo są produkowanie przez najbardziej odważnych na świecie projektantów, których wspólne doświadczenia to w sumie ponad 178 lat prac. Kaski Scorpion mają dziką innowacyjną stylistykę, która wyprzedza konkurencję ciągle o dwa kroki. W tej dziedzinie jest to nie lada wyczyn.

FOX to amerykańska firma

specjalizująca się w produkcji odzieży i akcesoriów dla uzależnionych od adrenaliny entuzjastów sportów ekstremalnych. Od 1974 roku firma FOX dostarcza odzież najwyższej jakości, z charakterystyczną, rozpoznawaną na całym świecie głową lisa, wielbicielom motocrossu oraz MTB, BMX, WAKE, SURF, a dodatkowo, najwyższej jakości ciuchy, pełne pasji, energii i jedynego w swoim rodzaju stylu – wszystkim tym, którzy swoją pasję chcą pokazywać na co dzień.

Airoh włoska firma będąca jeden z wiodących

producentów kasków motocyklowych na świecie. Airoh należy do prestiżowych marek: ewoluuje technicznymi innowacjami i wyglądem, wydziela emocje i energię. Kaski Airoh są poddawane wielorakim testom oraz przechodzą szczegółowa kontrolę jakości. Wszystkie materiały są testowany na torach wyścigowych.

parallax background

HJC od 1971r. specjalizuje się wyłącznie w produkcji kasków motocyklowych.

Połączenie tego bogatego doświadczenia, wyspecjalizowanej produkcji, innowa- cyjnych pomysłów i rozsądnej wyceny spowodowały sukces HJC na rynkach światowych. To marka, która jest przyjazna dla motocyklistów na całym świecie, zapewniając bezpieczne, wygodne, o wysokiej jakości, stylowe i niedrogie kaski.

LS2 Helmets to hiszpańska firma wchodząca w skład dużego koncernu JPH.

Kaski LS2 są produkowane z najnowocześniejszych materiałów. Jednym z nich jest opracowany przez zespół badawczy LS2 tzw. HPTT (High Pressure Thermoplastic Technology Resin). Jest to technologia łącząca poliwęglan z żywicą polimerową. Materiał ten cechuje się bardzo wysoką odpornością na ścieranie i jest trudny do penetracji.

Vespa- marka oferuje również odzież w prawdziwie włoskim stylu.

Każdy wie, że Vespa to nie tylko piękne, funkcjonalne i stylowe pojazdy ale także styl życia. Vespa oferuje dziesiątki produktów, które zaspokojną nawet najbardziej wyrafinowanego Vespistę!

Astone francuska marka kasków,

aspirująca poziomem zaawansowania do półki średniej oraz wyższej. Kaski ASTONE oferują najlepszą jakość w bardzo przystępnej cenie. Skorupy kasków opracowane zostały pod kątem zmniejsze- nia poziomu hałasu oraz zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeń- stwa. Wygodne zamykanie, blenda (w większości modeli), wydajna wentylacja oraz bardzo przyjemne wnętrze czynią z kasków ASTONE mocnego konkurenta.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronach importerów, w naszym salonie zamówisz wybraną odzież w cenie producenta, a ponadto będziesz mógł go przymierzyć oraz kupić bez obaw że rozmiar nie będzie pasował.