Elektryczne


Dlaczego warto wybrać pojazd elektryczny?Jeśli ładowanie odbywa się z nieodnawialnych źródeł energii, emisja CO2 wynosi zaledwie 7,2 g/km, podczas gdy skuter spalinowy emituje 72 g/km CO2

Ze 100% energii elektrycznej powstaje aż 92% energii kinetycznej, podczas gdy silnik benzynowy wytwarza jej zaledwie 30% – pozostała część marnuje się podczas spalania, a spaliny zanieczyszczają środowisko.

Przyjmując przebieg dzienny 10 km, koszt eksploatacji to zaledwie 2,40 zł brutto na miesiąc! To tylko tyle, ile butelka wody mineralnej!

W dodatku, nie musisz martwić się o koszty serwisowania, takie jak wymiana oleju, filtrów, itp.Askoll

Skuter Askoll został od podstaw zaprojektowany jako pojazd elektryczny, więc ma niewielką masę. Sprawia to, że niezwykle łatwo się z nim zaprzyjaźnić. Silnik w skuterze umieszczony jest centralnie, co pozytywnie wpływa na środek ciężkości. Napęd przenoszony jest na tylne koło paskiem zębatym, przez co wrażenia z jazdy są zbliżone do skutera spalinowego - czyli tak, jak lubisz.

Projekt skutera jest dziełem specjalistów ze świata włoskiej motoryzacji, m.in. artystów z pracowni Italdesign Giugiaro. Dzięki temu, pojazd ma dynamiczną i niepowtarzalną sylwetkę, a pozycja na skuterze jest wygodna i naturalna. Ze skutera możesz korzystać bez obaw o wyczerpanie baterii - litowo-jonowe ogniwa wystarczają na pokonanie nawet 96 km, czyli na kilka dni beztroskich dojazdów do pracy.

W naszej ofercie dostępne są modele: Askoll eS2 Evo, eS3 Evo oraz Askoll NGS2, NGS3.


Escape Silence

Cała oferta pojazdów Silence została opracowana przy użyciu najnowszych technologii. Dzięki pojazdom ESCAPE gwarantujemy, że łatwość obsługi zawsze będzie w naszym centrum uwagi dla użytkownika. Wszystkie nasze pojazdy ładują się za pomocą zwykłego gniazdka 230 V i przy minimalnej mocy. Zapewnia to możliwość ładowania pojazdu praktycznie wszędzie, gdzie znajduje się regularne gniazdko ścienne. Pojazdy elektryczne są najnowszym trendem, który wciąż rośnie. Jest to wybór zarówno ekonomiczny, jak i przyszłościowy. Niezależnie czy to nasze skutery czy pojazdy użytkowe - dowiozą Cię bez trudu do celu.


Niu

NIU to wiodąca na świecie firma inteligentnych skuterów elektrycznych, z założycielami firm Baidu, Frog Design, Xiaomi i Huawei, których celem jest globalna zmiana miejskich dojazdów. Od momentu uruchomienia NIU w 2015 roku zanotowano ponad 400 milionów kilometrów przejechanych przez 240 000 skuterów na całym świecie, z ponad 300 punktami sprzedaży w Europie i obietnicą otwarcia w tym roku "sklepów z doświadczeniem" NIU na pięciu europejskich rynkach. NIU nawiązało współpracę z Bosch (silniki), Panasonic i LG (baterie litowe) oraz Vodafone (łączność), aby budować przyszłość miejskiej mobilności zarówno w skuterach serii N, jak i serii M


Vespa Elettrica

To nie jest tylko nowy skuter. To VESPA ELETTRICA! Zrodzona z połączenia włoskiego designu z technicznie zaawansowanym sercem, czyli w pełni elektrycznym napędem! Nowa ELETTRICA to prawdziwy symbol obecnych czasów jednocześnie wybiegający w przyszłości! Respektując wizję „environment friendly” Vespa prezentuje w pełni elektryczny, cichy skuter miejski. Całkowity brak emisji spalin oraz zaawansowana łączność ze światem sprawiają, że codzienna podróż może być jeszcze przyjemniejsza! Pierwsza, rewolucyjna Vespa elektryczna dostępna będzie w Polsce w 3 wariantach: Vespa Elettrica z homologacją L1 z ograniczeniem do 45 km/h, czyli bez prawa jazdy Vespa Elettrica X z homologacją L1 z ograniczeniem do 45 km/h, również bez prawa jazdy Vespa Elettrica z homologacją L3 do 52 km/h- na prawo jazdy kat. B (posiadane ponad 3 lata) oraz A1 Poznaj elektryczny wymiar Vespy!