Elektryczne


Dlaczego warto wybrać pojazd elektryczny?

Jeśli ładowanie odbywa się z nieodnawialnych źródeł energii, emisja CO2 wynosi zaledwie 7,2 g/km, podczas gdy skuter spalinowy emituje 72 g/km CO2

Ze 100% energii elektrycznej powstaje aż 92% energii kinetycznej, podczas gdy silnik benzynowy wytwarza jej zaledwie 30% – pozostała część marnuje się podczas spalania, a spaliny zanieczyszczają środowisko.

Przyjmując przebieg dzienny 10 km, koszt eksploatacji to zaledwie 2,40 zł brutto na miesiąc! To tylko tyle, ile butelka wody mineralnej!

W dodatku, nie musisz martwić się o koszty serwisowania, takie jak wymiana oleju, filtrów, itp.Askoll

Grupa Askoll powstała w roku 1978 we Włoszech, jako innowacyjny producent silniczków elektrycznych dla akwarystyki, a potem do sprzętu AGD, systemów ogrzewania i klimatyzacji. Bazując na ogromnym doświadczeniu i zapleczu inżynieryjnym, a także we współpracy ze specjalistami z branż: samochodowej, motocyklowej i rowerowej, firma Askoll zdecydowała się zaistnieć na rynku pojazdów elektrycznych, wprowadzając do produkcji w 2015 roku pierwszy skuter elektryczny eS1. W naszej ofercie dostępne są modele: Askoll eS1, Askoll eS2, Askoll eS3.


Escape Silence

Cała oferta pojazdów Silence została opracowana przy użyciu najnowszych technologii. Dzięki pojazdom ESCAPE gwarantujemy, że łatwość obsługi zawsze będzie w naszym centrum uwagi dla użytkownika. Wszystkie nasze pojazdy ładują się za pomocą zwykłego gniazdka 230 V i przy minimalnej mocy. Zapewnia to możliwość ładowania pojazdu praktycznie wszędzie, gdzie znajduje się regularne gniazdko ścienne. Pojazdy elektryczne są najnowszym trendem, który wciąż rośnie. Jest to wybór zarówno ekonomiczny, jak i przyszłościowy. Niezależnie czy to nasze skutery czy pojazdy użytkowe - dowiozą Cię bez trudu do celu.


Niu

NIU to wiodąca na świecie firma inteligentnych skuterów elektrycznych, z założycielami firm Baidu, Frog Design, Xiaomi i Huawei, których celem jest globalna zmiana miejskich dojazdów. Od momentu uruchomienia NIU w 2015 roku zanotowano ponad 400 milionów kilometrów przejechanych przez 240 000 skuterów na całym świecie, z ponad 300 punktami sprzedaży w Europie i obietnicą otwarcia w tym roku "sklepów z doświadczeniem" NIU na pięciu europejskich rynkach. NIU nawiązało współpracę z Bosch (silniki), Panasonic i LG (baterie litowe) oraz Vodafone (łączność), aby budować przyszłość miejskiej mobilności zarówno w skuterach serii N, jak i serii M